درباره ما

درباره هتل فردوسی

در سفر با شما همراه هستیم

هتل بزرگ فردوسی در سال ۱۳۷۵ در زمینی به مساحت بالغ بر ۱۶۰۰ متر متر مربع و در ۱۴طبقه و زیربنای بیش از ۱۱۰۰۰ متر مربع، مشتمل بر ۱۴۸ باب واحد اقامتی در تیپ های دو تحته، سه تخته، سویتهای فلت، سوئیتهای خواب دار، سویئهای رویال، سالنهای همایش، تالارهای پذیرایی به بهره برداری رسید. این هتل با بهره گیری از موقعیت استثنایی مکانی در فاصله ۸۰۰ متری حرم مطهر بر اساس استانداردهای روز صنعت هتلداری ایجاد گردیه است.
یکی از فاکتورهای اصلی در سفر، انتخاب محل مناسب جهت اقامت، احترام به حقوق میهمانان، امنیت، آسایش و تامین امکانات رفاهی بوده که این هتل توانسته شرایط مورد نظر را خوبی تامین و رضایت خاطر میهمانان خود را در طول مدت اقامت آنان در شهر مقدس مشهد جلب نماید.
وجود تالارهای بزرگ با چشم انداز حرم مطهر، سالنهای کنفرانس مجهز، سالن GYM، رستوران ها و کافی شاپ، همراه با منوهای مختلف ایرانی، سنتی، دریایی برای انواع سلیقه ها و ذائقه های مختلف، احترامی دیگر به انتخاب میهمانان عزیز این هتل میباشد.
این هتل همچنین با فراهم نمودن امکانات رفاهی شامل ترانسفر منظم رایگان (رفت و برگشت) به حرم، اینترنت پرسرعت، تاکسی سرویس، خدمات لاندری، پارکینگ، ترانسفر فرودگاهی و راه آهن، تلاش دارد موجبات آرامش و آسایش بیشتر شما میهمانان و زائران عزیز مشهد الرضا را فراهم نماید.

  • ترانسفر رایگان
  • رستوران مجلل
  • باشگاه بدنسازی

ترانسفر رایگان

در مشهد شما را تنها نخواهیم گذاشت

این هتل با ترانسفر منظم رایگان (رفت و برگشت) به حرم، ترانسفر فرودگاهی و راه آهن، تلاش دارد موجبات آرامش و آسایش بیشتر شما میهمانان و زائران عزیز مشهد الرضا را فراهم نماید.